fbpx
Wirtualna rzeczywistość wyszkoli pracownika, zwiększy bezpieczeństwo i szybkość transferu wiedzy

Wirtualna rzeczywistość wyszkoli pracownika, zwiększy bezpieczeństwo i szybkość transferu wiedzy

Nauka obsługi specjalistycznych maszyn produkcyjnych, ćwiczenia w warunkach pożaru czy nawet montaż pralek – to przykładowe szkolenia w wirtualnej rzeczywistości, które znajdują coraz więcej zastosowań w świecie biznesu. Rozwojowi tego typu projektów sprzyja fakt, że Polska znajduje się u progu wdrożenia technologii 5G. Dostrzega to polski startup Connected Realities, który w ramach S5 - Akceleratora Technologii 5G w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (ŁSSE) oraz we współpracy ze specjalistami firmy Ericsson rozwija platformę do prowadzenia wirtualnych szkoleń Connected VR.

Tylko ⅓ Polaków w czasie spotkań online nie zajmuje się innymi sprawami

Tylko ⅓ Polaków w czasie spotkań online nie zajmuje się innymi sprawami

W odnalezieniu się w nowych sytuacjach bardzo pomaga zachowywanie się według wyznaczonych zasad dobrego wychowania. Dobrze widać to w wynikach badania polskiego ClickMeeting, według którego ponad połowa respondentów chciałaby wprowadzenia jasnych zasad zachowania na spotkaniach online. Zdaniem blisko 30% uczestnicy spotkań online częściej zapominają o dobrych manierach niż na żywo. Na podstawie wyników własnego badania ClickMeeting przygotował poradnik, jak zachowywać się na spotkaniach w świecie wirtualnym.

Płatne Newslettery i Kursy na email

Płatne Newslettery i Kursy na email

W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się rozwiązania edukacyjne maksymalnie ułatwiające korzystanie ze specjalistycznej wiedzy. Takimi prostymi i bardzo skutecznymi narzędziami są newslettery i kursy mailowe. Technicznie są to rozwiązania do siebie bardzo zbliżone, różnią się jednak zasadniczo w kwestii odbioru produktu przez Klienta i formą przygotowywanej treści.

Wirtualne spotkania

Wirtualne spotkania stały się dla nas codziennością

Blisko trzy czwarte polskich internautów deklaruje, że regularnie uczestniczy w spotkaniach on-line, wynika z badania HX Study przeprowadzonego przez agencję mediową Starcom we współpracy z departamentem Data Science Publicis Groupe. Największy odsetek respondentów, niemalże 1/3 wszystkich badanych, łączy się zdalnie z rodziną lub znajomymi kilka razy w tygodniu.

KIPA i Netflix dla młodych talentów - cykl szkoleń

KIPA i Netflix dla młodych talentów - cykl szkoleń

KIPA i Netflix dla młodych talentów i specjalistów branży filmowej - startuje cykl szkoleń rozwijających Kompetencje Przyszłości.

TeleStudent Sp. z o.o.

Platforma szkoleniowa Telestudent działa na zasadzie Marketplace.
Wirtualne Biuro:
ul. Gdańska 89/1,
85-022 Bydgoszcz,
Polska
tel.: (+48) 52 364 57 54

Wpisz adres email i hasło by się zalogować