fbpx
Organizowanie webinarów z wykorzystaniem Office 365? Czy to możliwe?

Organizowanie webinarów z wykorzystaniem Office 365? Czy to możliwe?

Na co dzień podnoszę kompetencje pracowników firm z zakresu Office 365 i pracy z technologią Microsoft. Ostatnio często dostaję pytania od trenerów i szkoleniowców "Pani Marto, jakie platformy do prowadzenia webinarów Pani poleca?" i najczęściej spotykam się z zaskoczeniem po drugiej stronie. Ja polecam Microsoft Teams.

Jak sprzedawać kursy utworzone na Web To Learn

Jak sprzedawać kursy utworzone na Web To Learn

Masz już swój kurs czy szkolenie umieszczone na Platformie Web To Learn? Chcesz oferować je szerszej grupie osób za pomocą naszej Platformy Handlowej? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, jest już możliwość sprzedaży kursów utworzonych na WTL za pomocą Telestudent.

E-learning i zdalne nauczanie - jak uczyć efektywnie?

E-learning i zdalne nauczanie - jak uczyć efektywnie?

Pandemia i wymuszony nią dystans społeczny sprawił, że nauczyciele akademiccy na całym świecie stanęli przed nagłą potrzebą zmiany dotychczasowych metod nauczania. Z tego powodu naukowcy z Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa we współpracy z Centrum Nowoczesnej Edukacji PG postanowili opracować wszechstronne materiały, które pomogą nauczycielom w całej Europie zmierzyć się z tym poważnym wyzwaniem.

Polskie trendy nauki online - wady i zalety tego rozwiązania

Polskie trendy nauki online - wady i zalety tego rozwiązania

Wirtualna klasa to pokój webinarowy dla nauczycieli i uczniów do zdalnej nauki, która może odbyć się z dowolnego miejsca - wystarczy mieć komputer lub smartfon i dostęp do internetu. Zdalne zajęcia to także szereg zalet i wad. Są jednak funkcjonalności pozwalające na bezpieczne prowadzenie zajęć o których informowało Ministerstwo Cyfryzacji . Co ciekawe na polskiej platformie webinarowej zainteresowanie użytkowników funkcjami zwiększającymi interakcje z uczestnikami wzrosło o 600%.

ClickMeeting startuje z Akademią

ClickMeeting startuje z Akademią

Liczba osób wykorzystujących narzędzia do zdalnej nauki i pracy wzrosła w ostatnich dniach o 312%. Zmiana była tak nagła, że nie wszyscy, którzy od kilku dni korzystają z tego typu rozwiązań czują się w tym pewnie. Dlatego ClickMeeting, polski dostawca rozwiązań webinarowych, przygotował bezpłatną bazę wiedzy z uniwersalnymi materiałami przeznaczonymi dla nauczycieli oraz wszystkich innych osób, które chcą w pełni wykorzystać potencjał nauki i współpracy online.

TeleStudent Sp. z o.o.

Platforma szkoleniowa Telestudent działa na zasadzie Marketplace.
Wirtualne Biuro:
ul. Gdańska 89/1,
85-022 Bydgoszcz,
Polska
tel.: (+48) 52 364 57 54

Wpisz adres email i hasło by się zalogować