fbpx
Wirtualne spotkania

Wirtualne spotkania stały się dla nas codziennością

Blisko trzy czwarte polskich internautów deklaruje, że regularnie uczestniczy w spotkaniach on-line, wynika z badania HX Study przeprowadzonego przez agencję mediową Starcom we współpracy z departamentem Data Science Publicis Groupe. Największy odsetek respondentów, niemalże 1/3 wszystkich badanych, łączy się zdalnie z rodziną lub znajomymi kilka razy w tygodniu.

Płatne Newslettery i Kursy na email

Płatne Newslettery i Kursy na email

W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się rozwiązania edukacyjne maksymalnie ułatwiające korzystanie ze specjalistycznej wiedzy. Takimi prostymi i bardzo skutecznymi narzędziami są newslettery i kursy mailowe. Technicznie są to rozwiązania do siebie bardzo zbliżone, różnią się jednak zasadniczo w kwestii odbioru produktu przez Klienta i formą przygotowywanej treści.

Bezpieczeństwo w sieci

Bezpieczeństwo w sieci. Hasło to twoja pierwsza linia obrony

Aż 91% dorosłych Polaków deklaruje, że bezpieczeństwo danych osobowych - także w sieci - jest dla nich ważne, a 88% ma świadomość, że wyciek danych to powód do niepokoju o własne finanse – wynika z najnowszego badania BIK nt. cyberbezpieczeństwa, przeprowadzonego w połowie marca 2021 r. Co więcej, aż 67% respondentów uważa, że w czasie pandemii ryzyko wyłudzenia danych jeszcze wzrosło. Mimo to, wielu z nas wciąż nie zdaje sobie sprawy z ogromnego znaczenia najprostszych rozwiązań, np. umiejętnego używania haseł. Z okazji obchodzonego w pierwszy czwartek maja Światowego Dnia Hasła przypominamy: bezpieczeństwo twoich danych jest w twoich rękach.

KIPA i Netflix dla młodych talentów - cykl szkoleń

KIPA i Netflix dla młodych talentów - cykl szkoleń

KIPA i Netflix dla młodych talentów i specjalistów branży filmowej - startuje cykl szkoleń rozwijających Kompetencje Przyszłości.

Organizowanie webinarów z wykorzystaniem Office 365? Czy to możliwe?

Organizowanie webinarów z wykorzystaniem Office 365? Czy to możliwe?

Na co dzień podnoszę kompetencje pracowników firm z zakresu Office 365 i pracy z technologią Microsoft. Ostatnio często dostaję pytania od trenerów i szkoleniowców "Pani Marto, jakie platformy do prowadzenia webinarów Pani poleca?" i najczęściej spotykam się z zaskoczeniem po drugiej stronie. Ja polecam Microsoft Teams.

TeleStudent Sp. z o.o.

Platforma szkoleniowa Telestudent działa na zasadzie Marketplace.
Wirtualne Biuro:
ul. Gdańska 89/1,
85-022 Bydgoszcz,
Polska
tel.: (+48) 52 364 57 54

Wpisz adres email i hasło by się zalogować