Telestudent sponsorem Konferencji "Kody Relacji"

Telestudent sponsorem Konferencji "Kody Relacji"

W dniach 12/13 września 2020 roku uczestniczyliśmy w Konferencji Online "Kody Relacji" organizowanej przez Lenę Wachowiak oraz SpeechMasters. Wcześniejsze Konferencje pod marką "Kody Kobiecości" odbywały się tylko offline w salach hotelowych. Dzięki nowej formule i skorzystaniu z przestrzeni internetowej udało się dotrzeć do znacznie szerszego grona osób zainteresowanych rozwojem osobistym, tym razem w kontekście "relacji".

Telestudent dostarczył wsparcia technicznego. Naszym zadaniem było zapewnienie stabilnej transmisji do wszystkich uczestników Konferencji oraz dostarczenie narzędzi dla Prelegentów by mogli komfortowo poprowadzić swoje prelekcje. Wszystkie wystąpienia zostały nagrane i w kolejnym etapie nasza Platforma podjęła się dystrybucji wystąpień by zapewnić osobom, które nie mogły uczestniczyć na żywo swobodne skorzystanie z ogromu wiedzy dostarczonej podczas wydarzenia.

Przypominamy, że za pomocą Platformy Telestudent można organizować różne wydarzenia o charakterze edukacyjnym, mogą być to zarówno webinary, szkolenia online jak i konferencje. Zapewniamy pełne wsparcie w całym procesie od strony technicznej: sprzedaż biletów, wystawianie faktur, dostarczanie narzędzi potrzebnych do realizacji transmisji online. Dodatkowo sami lub we współpracy z Partnerem promujemy wydarzenie różnymi kanałami. Tak kompleksowa obsługa z naszej strony pozwala znacząco odciążyć organizatorów szkoleń, webinarów czy konferencji i pozwala im przeznaczyć więcej czasu i energii na przygotowanie merytoryczne.

Działania marketingowe rozpoczęły sie kilka tygodni przed Konferencją i obejmowały aktywność w social mediach oraz płatną reklamę. W ramach tych działań Lena Wachowiak przeprowadziła kilkanaście wywiadów z Prelegntami "Kodów Relacji", które obejrzało kilkadziesiąt tysięcy osób. Dzięki uprzejmości organizatorów możemy kilka z nich zaprezentować Państwu. Zachęcamy do wysłuchania tych niesamowicie ciekawych rozmów.

 • Up Next Adrian Gamoń - Wywiad
  Jak budować markę i relacje biznesowe poprzez LinkedIn?
 • Up Next Jolanta Ambrożewicz - Wywiad
  Marketing interakcyjny w budowaniu relacji ze społecznością i klientem.
 • Up Next Jerzy Zientkowski - Wywiad
  Jak opowiadać by budować silną markę i mocne relacje biznesowe.
 • Up Next Magdalenia Adamowicz - Wywiad
  Jak manipulują toksyczni ludzie?
 • Up Next Michał Łęgowski - Wywiad
  Skrypt życia i relacje w ujęciu Analizy Transakcyjnej.
 • Up Next Marzena Jankowska - Wywiad
  Jak działa odporność psychiczna w relacjach?
 • Up Next Paweł Musiałowski - Wywiad

Jeżeli jesteś osobą, która chciałaby polepszyć swoje relacje z szefem, pracownikami, znajomymi, rodziną i z samym sobą to koniecznie musisz zobaczyć nagrania z Konferencji. Pakiet zawiera 12 merytorycznych wykładów oraz 2 eksluzywne wywiady. Komleksowe podejście do kwestii budowania i utrzymywania relacji pozwala spojrzeć na problemy z różnych stron i w różnych kontekstach.

Organizujesz ciekawe wydarzenia edukacyjne online?

Potrzebujesz wsparcia w kwestiach technicznych albo marketingowych?

Zapraszamy do współpracy. Zostań naszym Partnerem i oferuj swoje produkty edukacyjne poprzez naszą Platformę: Zarejestruj się jako Partner (Sprzedawca).

Sprzedaż biletów, faktury, narzędzia? To już nie problem.

Potrzebujesz wsparcia w marketingu i sprzedaży? Dobrze trafiłaś/trafiłeś.

Nasza współpraca może również odbywać się na zasadach Patronatu lub Sponsoringu. Zawsze można znaleźć rozwiązanie.


Drukuj   E-mail