Chcesz sprzedawać swoje szkolenia, webinary, kursy online albo ebook'i?

Nie wiesz jak poradzić sobie z technicznymi sprawami takimi jak:

 

 • Formularze Zapisu / Zakupu
 • Generowanie Faktur
 • Rozliczenie z Klientami - systemy płatności

Nie musisz - my zajmiemy się tym za Ciebie! 

Być może potrzebujesz wsparcia w Promocji Twoich Produktów i Usług?

Wiesz, że potrzebujesz tzw. Landing Page ale nie do końca wiesz jak i gdzie to zrobić? Dostaniesz od nas kilkadziesiąt gotowych szablonów stron sprzedażowych, które możesz dowolnie modyfikować. Wystarczy napełnić je treścią i natychmiast można je używać do promocji swoich kursów i szkoleń. Więcej informacji: Jak stworzyć skuteczną stronę sprzedażową?

Telestudent - Formularze

Zajmij się tym co umiesz i robisz najlepiej a nam pozostaw całą resztę!

Dostaniesz od nas wsparcie i wszystkie potrzebne narzędzia by skutecznie zacząć sprzedawać swoją wiedzę.

Ile to kosztuje?

Korzystanie z Platformy Telestudent jest BEZPŁATNE!

Tak wszystkie funkcje Platformy otrzymujesz za darmo.
Nie ma pakietów, kruczków, gwiazdek.

Zarabiamy dopiero wtedy gdy i Ty zarabiasz!

Tak!
Pobieramy niewielką prowizję od zapłaconych transakcji.
I nawet tym nie musisz się przejmować bo wszelkie rozliczenia robimy sami.

Ty poprostu otrzymujesz przelew!

Telestudent - Wow

Uczciwe?

Wierzymy, że to najlepsza opcja na Rynku, Nie płacisz za nic nim nie zaczniesz zarabiać!
A im więcej zarabiasz tym pobieramy mniejszą prowizję!

Jak Sprzedać Kurs Online?

Jak Sprzedać Kurs Online?

Co należy zrobić, aby dotrzeć do Klientów na Twój kurs?

 

Metod jest wiele, omówimy tutaj te najbardziej popularne i skuteczne.

Reklama

Reklama

Internet daje nam ogromne możliwości reklamowania naszych produktów. Platforma Telestudent wykorzystuje je, by przyciągnąć potencjalnych Klientów na Twoje kursy i szkolenia. Wykorzystujemy zarówno AdWords w wyszukiwarce Google jak i Facebook Ads (Facebook, Instagram) w social media.

Jeżeli chcesz samodzielnie reklamować swoje produkty udostępnione na Telestudent skontaktuj się najpierw z nami:

 • unikniesz niepotrzebnych błędów,
 • wspólnie opracujemy strategię,
 • przygotujemy landing page,
 • zbudujemy odpowiednią grupę docelową.

Social Media

Social Media
Jeżeli jesteś osobą aktywną w social media to możesz wykorzystać ten kanał do zbudowania społeczności osób zainteresowanych Twoimi kursami i szkoleniami. Budowanie marki osobistej eksperta to jeden z najlepszych sposobów na sprzedaż.
W ramach działań na LinkedIn, Faceebok, Instagram, YouTube możesz pozyskać dużą „widownię” i tylko od Twojej kreatywności zależy jak mocno zaangażowaną społeczność stworzysz.
Co możesz robić w social media?
 • Prowadzić kanał na YouTube
 • Prowadzić własną grupę tematyczną na Facebooku i udzielać się na innych grupach
 • Skorzystać z potencjału 'Stories' oraz IgTV na Instagramie
 • Prowadzić webinary
 • Nagrywać wywiady
 • Tworzyć wyzwania
Pamiętaj jednak by dostarczać Twojej społeczności wartościową wiedzę, porady, case studies itd., czyli zawsze angażujący materiał do przepracowania. Zadawanie codziennie tego samego pytania w rodzaju: „Jak Wam mija dzień?” nie zbuduje z Ciebie eksperta w danej branży.

Jak możemy Ci pomóc?

Jeżeli budujesz społeczność w social media to możemy:
 • przeprowadzić z Tobą wywiad, który możemy wspólnie promować,
 • pomóc Ci w przygotowaniu webinaru,
 • pomóc Ci stworzyć landing page (stronę sprzedażową), na który skierujesz osoby zainteresowane Twoim kursem, szkoleniem, innym produktem edukacyjnym,
 • nauczyć Ciebie występować przed kamerą.

Ile kosztuje ta pomoc?

 • Wywiad. Koszty techniczne związane z przeprowadzeniem wywiadu wahają się w zależności od długości i ilości pracy montażowej od 450 do 1000 zł brutto. Jeżeli masz już doświadczenie to możemy przeprowadzić wywiad na żywo i wtedy Twoja inwestycja jest minimalna – 350 zł brutto. Jeżeli zdecydujesz się na promocję płatną Twojego wywiadu (to bardzo dobra forma reklamy) wtedy koszty zależą głównie od budżetu, który chcesz na to przeznaczyć. Sugerujemy by zrobić to wspólnie z nami. Mamy doświadczenie i wiemy jak racjonalnie wydać pieniądze na reklamę.
 • Webinar. Narzędzia techniczne do przeprowadzenia webinaru możesz wykorzystać dowolne. Korzystając z tych dostępnych na Telestudent nie płacisz nic. Jeżeli chcesz by wydarzenie było biletowane to oczywiście również wykorzystaj naszą Platformę. Wszelkie formalności związane ze sprzedażą dostępów: faktury, płatności zostaną obsłużone przez nas. Potrzebujesz wsparcia w przygotowaniu agendy, treści, prezentacji? Nasi specjaliści mogą pomóc. Koszty zależą od skali potrzeb, najlepiej skontaktuj się z nami by uzgodnić szczegóły.
 • Landing Page. Platforma Telestudent dostarcza bezpłatnie narzędzia do tworzenia stron sprzedażowych. Możesz wykorzystać gotowe szablony lub budować stronę od zera. Sugerujemy modyfikowanie gotowych, sprawdzonych szablonów na własne potrzeby. Jeżeli jednak wolisz by zajął się tym ktoś inny to oczywiście możemy przygotować Ci landing page na zlecenie. Koszty ustalamy indywidualnie w zależności od zakresu i ilości pracy.
 • Nauka wystąpień publicznych przed kamerą. Jeżeli chcesz nauczyć się występować w internecie to mamy dla Ciebie niespodziankę. Każdy Partner Platformy Telestudent może bezpłatnie skorzystać z Kursu Wystąpień Publicznych o wartości 399 zł. Szczegóły już niedługo.

Własna strona, blog, newsletter, seo

Własna strona, blog, newsletter, seo
Bardziej zaawansowani twórcy kursów i szkoleń tworzą własne strony, blogi, wysyłają newslettery a z czasem wykorzystują tzw. lejki sprzedażowe. To bardzo dobre działania, wymagają jednak wiedzy technicznej i marketingowej oraz bardzo dużo pracy włożonej w tworzenie treści. Nie bez znaczenia są też koszty domen, hostingu, stworzenia strony, platformy do prowadzenia kursów, działań SEO (pozycjonowanie), tworzenie regulaminów, przestrzeganie zasad RODO. Efekty nie przychodzą od razu, nim Twój blog ekspercki (+sklep) stanie się popularny i zacznie przynosić wymierne korzyści może upłynąć wiele miesięcy wypełnionych wytężoną, systematyczna pracą.

Czy warto?

Oczywiście, że tak. Musisz jednak zdawać sobie sprawę z kosztów, nakładu pracy i czasu.

Jeżeli już działasz w taki sposób albo masz zamiar zacząć, to Platforma Telestudent może Ci to znakomicie ułatwić. Dzięki nam zrealizujesz sprzedaż i płatności na swoje produkty, pozyskasz miejsce do zbierania adresów email, przygotujesz skutecznie konwertujące landing page oraz lead magnet. Narzędzia bezpłatnie dostępne na Platformie wykorzystasz do tworzenia nawet bardzo zaawansowanych lejków sprzedażowych. Klienci nabywają Twoje produkty wg jednolitych zasad obowiązujących na Platformie, która dba również o przestrzeganie RODO.

Są to dla Ciebie wymierne korzyści. Zakup, instalacja, wdrożenie odpowiednich wtyczek do Twojej strony, które realizowałyby założone funkcje to konkretne kwoty i nakład pracy.
Nawet jeżeli masz to wszystko już wdrożone i działa to nadal liczba Twoich potencjalnych Klientów ogranicza się do tych odwiedzających stronę. Współpracujemy z Partnerami, którzy świetnie sobie radzą z marketingiem, sprzedażą, mają nawet kilka własnych stron www, a mimo to są obecni na Telestudent. Dlaczego? Bo im się opłaca, gdyż dzięki temu docierają do osób, do których w żaden inny sposób by nie dotarli. Mają dodatkową sprzedaż i bardzo sobie to cenią.


Chcesz zostać naszym Partnerem i sprzedawać swoje kursy online na Platformie Telestudent?