O nas

TeleStudent - Uczymy się całe życie!


TeleStudent to przede wszystkim ludzie. Wszystkie techniczne aspekty platformy nie miałyby żadnego sensu gdyby nie konkretne osoby, które najpierw ukształtowały wizję Platformy a potem wdrożyły ją w życie. Będziemy ją rozwijali by zapewnić możliwie najbardziej wygodne usługi, które spełnią oczekiwania użytkowników.

Jestem dumny, że mam przyjemność dalej rozwijać projekt, kierować działaniami zespołu oraz co równie ważne kontaktować się z naszymi Partnerami i Klientami.

Krzysztof Strymiński

Telestudent - Krzysztof Strymiński

Nasza Misja

Naszym nadrzędnym celem jest podnoszenie wiedzy społeczeństwa i wyrównywanie szans na konkurencyjnym rynku pracy. Naszą misję realizujemy poprzez dostarczenie kompleksowych rozwiązań osobom chcącym zdobywać nową wiedzę i rozwijać się zarówno zawodowo jak i prywatnie. Z jednej strony zapewniamy szkolenia i kursy w obszarach kompetencji miękkich i twardych a z drugiej narzędzia, które ułatwiają naukę zdalną. Skracamy dystans pomiędzy trenerami i kursantami. Słuchacze mogą uczestniczyć w szkoleniach będąc setki kilometrów od Prowadzącego. Jednocześnie ułatwiamy firmom szkoleniowym jak i samodzielnym trenerom dostęp do szerokiego grona potencjalnych Klientów.
Telestudent - Szkolenia Online

Partnerstowo - Twój Sukces jest Naszym Sukcesem

Podstawą naszego działania jest Partnerstwo. Dotyczy to zarówno podmiotów, które za pomocą naszej Platformy oferują swoje produkty i usługi jak i Klientów.

Każdy Klient jest dla nas tak samo ważny, zależy nam by był zadowolony z wiedzy zdobytej na Telestudent. Jeżeli jesteś naszym Klientem lub chcesz nim zostać a masz jakiekolwiek wątpliwości, pytania czy problemy - skontaktuj się z nami a na pewno znajdziemy odpowiedzi i pomożemy znaleźć rozwiązania. Twoje zadowolenie jest naszym Sukcesem!

By Platforma mogła funkcjonować sprawnie potrzebujemy zaangażowanych Partnerów, którzy dostarczą wartościową wiedzę. Z każdym niezaleznie od wielkości staramy się utrzymywać jak nalepsze relacje, wspomagamy w korzystaniu z systemu, uczymy jak promować i sprzedawać produkty. Twój Sukces jest naszym Sukcesem!
Telestudent - Partnerstwo

100% Polskiego Kapitału - Światowe Rozwiązania

Telestudent Sp. z o.o. to w 100% polska firma. Nie stoi za nami żadna korporacja ani cichy udziałowiec, którzy mieliby wpływ na to co mamy robić. Kontaktując się z nami możesz oczekiwać wiążących decyzji i szybkiej realizacji ustaleń.

Platforma oparta jest o oprogramowanie wykorzystywane na całym świecie, sprawdzone w dziesiątkach tysiecy wdrożeń, użytkowane przez setki milionów użytkowników. Współpracujemy z dostawcami technologii zapewniającymi wysoką jakość rozwiązań, które gwarantują stabilną pracę Platformy.

Telestudent - Światowe Rozwiązania

Czy warto być naszym Klientem?

Chcesz mieć dostęp do niesamowitych kursów, szkoleń, webinarów, książek i ebook'ów?

Chcesz zdobywać wiedzę w swoim własnym tempie, wygodnym czasie, w przyjemny i nowoczesny sposób?

Załóż konto Klienta i wejdź do świata edukacji online. Poznawaj najlepszych trenerów i szkoleniowców. Ucz się wtedy gdy chcesz i jak chcesz. Posiadanie konta jest bezpłatne!

Czy warto?

Czy warto być naszym Partnerem?

Znasz osoby, które cierpią na nadmiar Klientów i pieniędzy?

Zależy Ci na zwiększeniu rozpoznawalności swojej marki i pozyskaniu nowych Klientów?

Załóż konto Partnera i stań się częścią Platformy edukacyjnej Telestudent. Sprzedawaj swoje kursy, szkolenia, organizuj webinary i rób to co kochasz. Wszystkie narzędzia dostępne w naszym systemie są bezpłatne!

Czy warto?

Corporate Social Responsibility

CSR (Corporate Social Responsibility), czyli społeczna odpowiedzialność biznesu to działania podejmowane przez firmy, w których uwzględniane są interesy społeczeństwa (w szerszej perspektywie lub przynajmniej lokalnej społeczności czy wybranej grupy), dbanie o środowisko naturalne i o odpowiednie relacje z interesariuszami, przede wszystkim z pracownikami, inwestowanie w ich potrzeby oraz rozwój.

1. Podstawą działalności Telestudent Sp. z o.o. jest edukacja. Promujemy nowoczesne, elektroniczne metody nauki, które są przyjazne dla środowiska i zostawiają relatywnie nieduży "ślad węglowy". Dzięki ograniczeniu ilości papieru i plastiku edukacja zdalna ma znaczący wpływ na ochronę środowiska. Mniej drukowanych książek, mniej plastikowych kubaczków, długopisów itp. to wydawałoby się niewielkie działania. W skali makro jednak przyczyniają się do ogranizcenia emisji gazów cieplarnianych i zmniejszają ilość szkodliwych śmieci.
2. Jako firma działająca w obszarze edukacji wspomagamy także studentów i Uczelnie w realizacji praktyk zawodowych. W naszej redakcji, która poza Platformą Edukacyjną Telestudent obsługuje kilka portali internetowych i kilkadziesiąt blogów tematycznych studenci dziennikarstwa, marketingu, zarządzania i inni zdobywają praktyczną wiedzę i przygotowują się do wejścia na rynek pracy. Więcej informacji na temat możliwości odbycia praktyk: praktyki studenckie. Działania te są wprost zapisane w naszej misji dlatego traktujemy je priorytetowo. Mimo, że nie jesteśmy dużą firmą to w niektórych miesiącach praktykuje u nas nawet 25 studentów i studentek z najlepszych Uczelni w kraju.

3. Kolejnym ważnym działaniem Telestudent w obszarze CSR jest edukacja własna. Dbamy o rozwój naszych pracowników poprzez szkolenia i kursy, które podnąszą ich kompetencje zawodowe i interpersonalne. Działanie to wpisuje sie również w nasze główne motto: "Uczymy się całe życie" / "Uczymy siebie i innych".

Newsletter - Telestudent

Zapisz się na nasz newsletter.
Będziesz otrzymywać od nas informacje o nowościach na Platformie Edukacyjnej Telestudent.
Zaznacz czy chcesz dostawać maile przeznaczone dla twórców czy odbiorców kursów i szkoleń. Możesz także zamówić oba biuletyny.Wiadomość HTML?

*Zaznacz jeżeli chcesz otrzymywać maile w postaci HTML (zawierają elementy graficzne).
Joomla Extensions powered by Joobi