Jak założyć Konto Sprzedawcy na Platformie Telestudent

Jak założyć Konto Sprzedawcy na Platformie Telestudent

Konto Sprzedawcy (Twórcy) na Telestudent.
 • Tworzysz Wartościowe Szkolenia online?
 • Webinary, Ebook'i?
 • Kursy?
 • Chcesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców?
 • Zostań Członkiem Naszej społeczności!

By zostać Partnerem Telestudent załóż konto typu Sprzedawca. Uzyskasz dostęp do platformy i funkcji dodawania własnych produktów elektronicznych oraz fizycznych (książki, pakiety). Szczegóły odnośnie rozliczeń znajdziesz w Regulaminie Dla Partnerów: Regulamin współpracy w zakresie Platformy „Telestudent”.

Jak założyć Konto Sprzedawcy na Platformie Telestudent

Platforma Telestudent umożliwia sprzedaż produktów elektronicznych wszystkim aktywnym Partnerom. Aby zostać Partnerem Platformy Telestudent wypełnij Formularz Zgłoszeniowy: Zarejestruj się jako Partner (Sprzedawca).
Formularz Zgłoszeniowy podzielony jest na 4 sekcje:

 • Informacje Podstawowe
 • Partner Info
 • Rozliczenia
 • Social Media

Pola oznaczone * są obowiązkowe. Pozostałe dane mają charakter informacyjny i nie wpływają na decyzje związane z weryfikacją Partnera przez Telestudent Sp. z o.o.

Informacje Podstawowe

To najważniejsza sekcja Formularza. Dzięki wprowadzonym tutaj danym uzyskujesz Konto na Platformie.

Imię i Nazwisko *

Twoje Imię i Nazwisko osoby, która Wnioskuje o zostanie Partnerem w imieniu własnym lub firmy / organizacji. Dane te będą potrzebne do zawarcia Umowy Partnerskiej i kontaktu z naszej strony. Jeżeli Partner chce wskazać osobę, która będzie korzystała z Platformy w jego imieniu to będzie to możliwe w Umowie.

Użytkownik *

Unikalna / jednoznaczna nazwa identyfikująca Partnera na Platformie. Może być to nazwa firmy lub marki w postaci jednego wyrazu (bez spacji), np. SpeechMasters.

Email *

Adres email Partnera. Należy podać adres, który jest często odczytywany. Będzie na niego wysyłana cała komunikacja z Platformy.

Telefon Komórkowy

Proszę podać nr telefonu osoby wskazanej w polu „Imię i Nazwisko”. Przed zawarciem Umowy będziemy się na ten numer kontaktowali w celu weryfikacji danych Partnera.

Hasło *

Hasło do Platformy Telestudent. Bardzo prosimy by używać trudne do złamania hasło i bardzo dobrze je chronić przed osobami trzecimi.

Powtórz hasło *

Powtórz hasło w celu weryfikacji.

Website

Jeżeli posiadasz własną stronę internetową – możesz tutaj wpisać jej adres.

Newsletter Platformy Telestudent

Za pomocą Newslettera – Telestudent przekazuje Partnerom  ważne informacje. Warto wyrazić zgdodę na otrzymywanie od nas korespondencji w tej formie.

Partner Info

Nazwa Twojej Firmy

Podaj nazwę Twojej firmy.

Nazwa Twojego Sklepu

Nazwa Twojego Sklepu będzie widoczna na dedykowanej stronie Platformy. Możesz użyć nazwy firmy lub marki, którą używasz.

Opis Twojego Sklepu

Opis Twojego sklepu widoczny dla Kupujących, widoczny będzie pod Nazwą Twojego Sklepu.

Rozliczenia

Rozliczenia

Wybierz sposób w jaki chcesz by Telestudent Sp. z o. rozliczał się z Tobą. Swój wybór możesz w każdej chwili zmienić. Jeżeli zaznaczysz więcej niż jedną opcję formę płatności – rozliczenie dostosujemy do naszych preferencji.

Preferowana Forma Płatności

Do wyboru masz:

 • Bank
 • Przelewy24
 • PayPal

Uwaga

Rozliczenie za pomocą portfeli elektronicznych takich jak Przelewy24 czy PayPal związane jest z prowizją dla tych systemów. Przelew Bankowy jest bezpłatny.
W zależności od wybranej formy rozliczeń uzupełnij poniższe pola:

 • Nr Konta Bankowego
 • Id Przelewy24
 • PayPal email

Dane do rozliczeń

Wprowadź dane podmiotu, który oferuje Twoje produkty i usługi na Platformie. Jeżeli jesteś płatnikiem podatku vat to my będziemy wystawiali faktury za Ciebie.

Nazwa Formalna *

Formalna / Pełna nazwa Firmy / Organizacji

Adres *

Formalny adres podmiotu.

Kod Pocztowy *

Kod pocztowy podmiotu.

Miejscowość (Poczta) *

Miejscowość gdzie podmiot prowadzi działalność gospodarczą.

NIP

Jeżeli jesteś płatnikiem Podatku VAT – koniecznie uzupełnij to pole.

Social Media

Jeżeli posiadasz swoje kanały w Social Mediach, może tutaj podać ich adresy:

Facebook Page URL

Adres strony na Facebook'u.

Twitter Profile URL

Adres Twojego profilu na portalu Twitter.

Instagram URL

Adres Twojego Instagram'a.

LinkedIn URL

Adres Twojego profilu lub strony na LinkedIn.Po wypełnieniu i przesłaniu Formularza Zgłoszeniowego możesz już aktywować swoje Kont na Platformie. Otrzymasz od nas maila z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć celem potwierdzenia.

Od tego momentu możesz już korzystać z Platformy jako Klient. My natomiast rozpoczniemy proces weryfikacji. Będziemy się z Tobą kontaktowali na podany w formularzu nr telefonu. Jeżeli go nie podałeś to zaloguj się do Platformy i uzupełnij informację o nim w swoim Panelu.

Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz od nas Umowę Partnerską. Jej podpisanie jest warunkiem koniecznym do uzyskania statusu Partnera Platformy i dostępu do funkcji umożliwiających sprzedaż Produktów.