Prelegenci

Chcesz wystąpić podczas wydarzeń organizowanych przez Telestudent lub któregoś z naszych Partnerów? Skontaktuj się z nami poszukamy możliwości współpracy.

Jeżeli jesteś organizatorem Konferencji online albo twórcą webinarów, szkoleń, kursów - zgłoś się do nas. Pomożemy Ci skutecznie dotrzeć do Twoich odbiorców. Sprawdź Jak sprzedawać swoje szkolenia, webinary, kursy online albo ebook'i?

Lista profili Prelegentów występujących na wydarzeniach - organizowanych, promowanych lub polecanych poprzez Platformę Telestudent w tym również poprzez Patronat Medialny lub Sponsoring:

 

Lena Wachowiak
Lena Wachowiak trener wystąpień publicznych
Szymon Mierzwa
Szymon Mierzwa specjalista od social media

Wystąpienia:1

Jolanta Ambrożewicz
Jolanta Ambrożewicz trener marketingu interakcyjnego

Strona www: https://marketing-interakcyjny.pl/

Wystąpienia:3

Katarzyna Rycharska

Wystąpienia:1

Marta Chłodnicka
Marta Chłodnicka specjalistka od copywritingu

Wystąpienia:1

Adam Pioch
Adam Pioch Storytelling

Strona www: https://storytellingpower.pl/

Wystąpienia:2

Ewa Wilmanowicz
Ewa Wilmanowicz konsultant marki personalnej i korporacyjnej

Wystąpienia:2

Adrian Gorzycki
Adrian Gorzycki specjalista od YouTube

Wystąpienia:1

Krzysztof Strymiński
Krzysztof Strymiński doświadczony manager i project manager
Adrian Gamoń
Adrian Gamoń strateg i ekspert z zakresu komunikacji marek

Wystąpienia:2

Jerzy Zientkowski
Jerzy Zientkowski autor, mentor, mówca profesjonalny

Wystąpienia:5

Justyna Kopeć
Justyna Kopeć pomaga tworzyć silne marki

Strona www: https://justynakopec.pl/

Wystąpienia:3

dr Anita Kubanek
dr Anita Kubanek Trener biznesu, mentor

Wystąpienia:2

Anna Urbańska
Anna Urbańska Master Trener STRUCTOGRAMu

Wystąpienia:4

Dorota Steliga
Dorota Steliga ekspertka ds. spójnej komunikacji

Wystąpienia:2

Krzysztof Trzciński
Krzysztof Trzciński Manager i Lider

Wystąpienia:1

Maciej Świerczyński
Maciej Świerczyński Dyrektor Zarządzający Obszaru BNI

Strona www: https://networkingwbiznesie.pl/

Wystąpienia:4

Paweł Antoniak
Paweł Antoniak skuteczne prezencje

Wystąpienia:3

Mirella Batog
Mirella Batog psycholożka, trenerka biznesu

Wystąpienia:1

Magdalena Adamowicz
Magdalena Adamowicz Certyfikowany coach

Wystąpienia:2

Michał Łęgowski
Michał Łęgowski trener biznesu (VCC), coach PCC (ICF)
dr Adriana Kloskowska
dr Adriana Kloskowska nauczyciel, pedagog specjalny

Wystąpienia:1

Mirosława Kowalkowska
Mirosława Kowalkowska doradca życiowy

Wystąpienia:1

Beata Mucha-Karwowska
Beata Mucha-Karwowska Strengths Community Coach

Wystąpienia:2

Zbyszek Dzideczek
Zbyszek Dzideczek prywatny przedsiębiorca, trener John Maxwell, HPS

Wystąpienia:1

Adrianna Lidzbarska (Skrzypek)
Adrianna Lidzbarska (Skrzypek) organizatorka i koordynatorka

Wystąpienia:1

Marzena Jankowska
Marzena Jankowska nauczycielka akademicka i MBA

Strona www: https://marzenajankowska.pl/

Wystąpienia:2

Ewa Margańska
Ewa Margańska pedagog, polonistka

Wystąpienia:1

Agata Gorzelana-Weinstok
Agata Gorzelana-Weinstok trener, coach i mówca John Maxwell Team

Wystąpienia:1

Paweł Musiałowski
Paweł Musiałowski trener, manager, przedsiębiorca

Strona www: https://pawelmusialowski.pl/

Wystąpienia:2

dr Joanna Rajang
dr Joanna Rajang doktor psychologii, konsultant i coach

Strona www: https://personelsystem.pl/

Wystąpienia:1

Katarzyna Balcerkiewicz
Katarzyna Balcerkiewicz konsultant ds. rozwoju organizacji, psycholog, tre

Strona www: https://www.grupaspotkanie.pl/

Wystąpienia:1

Marta Żurowska
Marta Żurowska trener biznesu, coach i facylitatorka

Strona www: https://martosfera.pl/

Wystąpienia:2

Przemysław Kutnyj
Przemysław Kutnyj trener, coach

Wystąpienia:1

Maciej Bakalarczyk
Maciej Bakalarczyk lektor, tłumacz, grafik

Wystąpienia:1

Jacek Santorski
Jacek Santorski psycholog społeczny i biznesu, przedsiębiorca

Strona www: https://app.santorski.pl/

Wystąpienia:1

Rafał Ohme
Rafał Ohme Profesor WSB oraz Uniwersytetu Stellenbosch

Strona www: https://neurohm.com/

Wystąpienia:1

Michał Kaźmierski
Michał Kaźmierski wykładowca APP oraz Uniwersytetu SWPS

Wystąpienia:1

Marcin Ledworowski
Marcin Ledworowski Członek zarządu ds. biznesu i IT w Banku Pocztowym

Wystąpienia:1

Marcin Chruściel
Marcin Chruściel Orange Finanse Director

Wystąpienia:1

Jakub Czerwiński
Jakub Czerwiński VP CEE at Adyen

Wystąpienia:1

Jakub Grzechnik
Jakub Grzechnik Visa - Dyrektor ds. rozwoju produktów w Europie Śr

Wystąpienia:1

Przemysław Krenczyk
Przemysław Krenczyk VP Business Development, Adyen

Strona www: https://www.adyen.com/pl_PL/

Wystąpienia:1

Katarzyna Zubrzycka
Katarzyna Zubrzycka Visa - Head of merchant & acceptance

Wystąpienia:1

Adam Miziołek
Adam Miziołek Country Manager, Twisto Polska

Wystąpienia:1

Szymon Gruszewski
Szymon Gruszewski Head of Transactional Banking - Santander Bank PL

Wystąpienia:1

Krystian Kulczycki
Krystian Kulczycki Prezes Zarządu w PayEye

Wystąpienia:1

Jan Szajda
Jan Szajda CEO at IDENTT sp. z o.o.

Wystąpienia:1

Brak zdjęcia
Marta Kasztelan Marta Kasztelan - radca prawny

Wystąpienia:1

Jacek Kinecki
Jacek Kinecki CCO, Przelewy24

Wystąpienia:1

Jacek Wolniewicz
Jacek Wolniewicz Trener, mentor, przedsiębiorca i menedżer

Strona www: https://jacekwolniewicz.pl/

Wystąpienia:1

Wojciech Bizub
Wojciech Bizub Marketer & CEO agencji WBIZNES

Strona www: https://wojciechbizub.pl/

Wystąpienia:1

Magdalena Sadowska
Magdalena Sadowska przedsiębiorca, marketingowiec

Strona www: https://magda.robieto.pl/

Wystąpienia:1

Dagmara Kokoszka-Lassota
Dagmara Kokoszka-Lassota Specjalista ds psychologii marketingu i sprzedaży

Wystąpienia:1

Tomasz Bołcun
Tomasz Bołcun Brand Manager w ClickMeetng
Łukasz Kozłowski
Łukasz Kozłowski Stereotypowy absolwent Filozofii i MBA

Wystąpienia:1

Dominik Cisoń
Dominik Cisoń Customer Success Manager

Wystąpienia:1

Monika Pieńkowska
Monika Pieńkowska dr nauk ekonomicznych SGH

Wystąpienia:1

Mira Kantor-Pikus
Mira Kantor-Pikus Cushman & Wakefield

Wystąpienia:1

Katarzyna Szydłowska-Biskup

Wystąpienia:1

Karolina Brojek
Karolina Brojek Aurec Capital Poland

Wystąpienia:1

Dariusz Węglicki
Dariusz Węglicki Country Manager - Catella Polska

Wystąpienia:1

Jarosław Bator
Jarosław Bator Chief Operations Officer at Resi4Rent

Wystąpienia:1

Wojtek Strózik
Wojtek Strózik menedżer i twórca internetowy

Wystąpienia:1

Katarzyna Iwanoska
Katarzyna Iwanoska Strateg biznesu i skutecznej komunikacji

Strona www: https://ikasia.pl/

Wystąpienia:1

Beata Bikowska
Beata Bikowska Biznes & Wellbeing Leader. Coach, Mentor, Trener
Adam Wąsik
Adam Wąsik Współwłaściciel agencji employer branding

Wystąpienia:1

Urszula Zając - Pałdyna
Urszula Zając - Pałdyna prawnik, HR-owiec

Wystąpienia:1

Cezary Maciołek
Cezary Maciołek Prezes Zarządu Grupy Progres

Wystąpienia:1

Karolina Furmańska
Karolina Furmańska Starszy Analityk Mieszkaniowy Cushman & Wakefield

Wystąpienia:1

Jolanta Bubel
Jolanta Bubel CEO Student Depot

Wystąpienia:1

Renata Kusznierska
Renata Kusznierska Regional Manager Poland Youniq

Wystąpienia:1

Jacek Trybusz
Jacek Trybusz Prezes Zarządu Probuild

Wystąpienia:1

Tomasz Paszkowski
Tomasz Paszkowski Business Development Manager BaseCamp Student

Wystąpienia:1

Małgorzata Skulska
Małgorzata Skulska Enterprise Strategy Coordinator

Strona www: https://clickmeeting.com/pl

Wystąpienia:1

Greg Albrecht
Greg Albrecht Albrecht&Partners

Wystąpienia:1

Katarzyna Jaśniewicz

Wystąpienia:1