Adrianna Lidzbarska (Skrzypek)

Adrianna Lidzbarska (Skrzypek)

organizatorka i koordynatorka

Adrianna Skrzypek – organizatorka i koordynatorka kilkudziesięciu wydarzeń szkoleniowych w obszarze rozwoju osobistego. Z łatwością odkrywa i dopasowuje potencjał tkwiący w zespole oraz naturalne predyspozycje w ludziach go tworzących, do specyfiki danego zespołu i wydarzenia. Podczas konferencji zaprezentuje prelekcję pt: “Jak stworzyć i koordynować zespół marzeń?

Od 6 lat organizuje i koordynuje wydarzenia stacjonarne na poziomie od 100 do 300 osób, zajmując się przygotowaniem eventów w części lub w całości, jak również stworzeniem i zarządzaniem zespołem podczas takiego wydarzenia. Z sukcesami zarządza zespołami na poziomie od 20 do 50 osób, wyznaczając wspólne cele oraz weryfikując grupową i indywidualną pracę.

Swoje doświadczenie w organizacji szkoleń zdobyła jako współorganizator kilkudziesięciu wydarzeń z zakresu rozwoju osobistego, włączając się w działania eventowe takich organizacji szkoleniowych na świecie i w Polsce, jak np. Success Resources, Sukces Marketing czy Kamila Rowińska, pomagając np. w organizacji ‘Millionaire Mind Intensive’ w Polsce.

Z łatwością odkrywa i dopasowuje potencjał tkwiący w zespole oraz naturalne predyspozycje w ludziach go tworzących, do specyfiki danego zespołu i wydarzenia. Poprzez swoje doświadczenie, energię, charyzmę i zaangażowanie potrafi wzbudzić w innych zapał i chęć osiągania rzeczy ponadprzeciętnych.

Lista wydarzeń, w których Adrianna Lidzbarska (Skrzypek) występuje jako Prelegent lub osoba Prowadząca