Jacek Wolniewicz

Jacek Wolniewicz

Trener, mentor, przedsiębiorca i menedżer

Strona www:

Uczy, jak zamieniać wiedzę na pieniądze w świecie online.

Pomaga właścicielom firm, coachom, trenerom, nauczycielom i wszystkim przedsiębiorczym osobom w tworzeniu i sprzedawaniu szkoleń́, programów coachingowych i kursów online.

W 2016 stworzył i prowadzi online pierwszą w Polsce i popularną E- Szkołę Trenerów Biznesu „Master Teacher, oraz kompleksowy program o biznesie szkoleniowym - Akademia Kursów Online – MasterClass Online, która uczy tworzenia komercyjnych szkoleń i kursów online.

Jest obecny w biznesie szkoleniowym od lat 90 tych.

Współtworzył pierwsze komercyjne stacje telewizyjne i budował sieć telewizyjnych biur reklamy.

Tam zaczął wdrażać programy szkoleniowe dla handlowców. Przez wiele lat zajmował się marketingiem, sponsoringiem krajowych i międzynarodowych eventów sportowych, sportowym, reklamą i produkcją telewizyjną telewizyjną.

Od 2008 skupił swoje działania tylko w obszarze szkoleń biznesowych i uczeniu trenerów biznesu.

Szkolił i wspierał rozwojowo sprzedawców, trenerów i menedżerów z m.in takich firm jak: WZBK -Santander Bank Polska Raiffeisen Bank Polska, Millennium TFI, Millenium Leasing, Millennium Bank, Krajowy Rejestr Długów – Biuro Informacji Gospodarczej S.A, Kaczmarski Inkasso, 4F, CCC, SAF-Windykacja, Maspex o/Słowacja, Nordea Bank, ZPT Kruszwica, PNB, Paribas, My Network, PSS LUBIN, WSiP, Alior Bank, Balcerzak, Netia, Polskie Banki Spółdzielcze, Volkswagen, Cadbury Wedel, CCC, Manpower, Horyzont In, Bahlsen, PSS Zorza, TU Europa, TUiR WARTA, Polbank EFG, Sarantis, Europejski Fundusz Leasingowy, ..oraz wielu mniejszych i dopiero startujących przedsiębiorców z całego kraju.

W 2016 roku przeniósł z sukcesem działalność szkoleniową do online i od tego momentu szkoli i uczy, jak uczyć online i jak zarabiać na wiedzy w internecie.
Jego motto: Twoja wiedza, to Twój biznes!

Lista wydarzeń, w których Jacek Wolniewicz występuje jako Prelegent lub osoba Prowadząca