Lena Wachowiak

Lena Wachowiak

trener wystąpień publicznych

Strona www:

Email: kontakt@lenawachowiak.com

Mam na imię Lena i kiedyś bardzo nie lubiłam sprzedawać...

Wydawało mi się, że nigdy nie będę w tym dobra, aż przyszedł czas, gdy zrozumiałam, że sprzedajemy wszyscy – tworząc markę osobistą, produktową, firmową, a nawet zawierając prywatne znajomości.... Okazało się, że można to robić znacznie lepiej niż poprzez popularne: „KUP PAN CEGŁĘ, bo przyda się cegła”, zrozumiałam też, że dzięki dobrze skrojonym wystąpieniom możesz skutecznie przekonywać bez manipulacji, sprzedawać bez wciskania i prezentować bez zanudzania. Szczęśliwie nauczyłam się wystąpień a co więcej, nauczyłam się uczyć innych jak występować znacznie lepiej. Podczas webinaru przekaże Ci esencję tego, co wzmocni Twoje przemówienia online jak i te w realu.

Lena Wachowiak

Trener biznesu i kompetencji miękkich, szkoleniowiec, trener wystąpień publicznych i autoprezentacji, mentor w obszarze przemawiania, mówczyni, konferansjerka, profesjonalna ewaluatorka w Zientkowski.pl. Kierownik studiów podyplomowych „Wystąpienia Publiczne” w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Pomysłodawczyni i Organizatorka Konferencji Kody Kobiecości, oraz Kody Relacji, tłumaczka, autorka tekstów, aktywna i zaangażowana społeczniczka. Inicjatorka grupy społecznościowej Rozwojownik – czyli równowaga i styl na trudne czasy”.

Założycielka i liderka 3 bydgoskich klubów: Toastmasters Speakers Zone – anglojęzycznego klubu mówców i liderów, English Speaking Club – klubu konwersacyjnego dla osób anglojęzycznych oraz Business Zone Mastermind – klubu praktycznego treningu wystąpień publicznych i kompetencji miękkich dla przedsiębiorców.
Autorka programu „Wielcy mówią” na kanale YouTube z udziałem osobistości ze świata nauki, kultury, biznesu, mediów, sztuki. Współautorka książki : „Diamenty kobiecego biznesu. Kobiety, które zmieniają świat”.

Zakochana w słowie mówionym i pisanym, niestrudzona poszukiwaczka adekwatnych form wyrazu dla istotnych treści. Entuzjastka działania i tworzenia wartości oraz dzielenia się nią z innymi.

Inicjatorka projektu SpeechMasters, którego nadrzędnym celem jest edukować przedsiębiorców jak płynnie i sprawnie komunikować się w biznesie i w życiu oraz jak efektywnie rozwijać najbardziej istotne kompetencje miękkie, również w języku angielskim.

W międzynarodowej organizacji mówców i liderów Toastmasters International ukończyła kompletny program rozwojowy mówcy uzyskując certyfikat złotego mówcy – Advanced Certificate Gold. W roku 2015 zdobyłą tytuł Mistrzyni Polski w mowach improwizowanych i wicemistrzyni w mowach humorystycznych, wielokrotnie byłą finalistką rejonowych i okręgowych konkursów przemawiania. Nieustannie się rozwija uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach doskonalących, swoje umiejętności improwizacji teatralnej w języku angielskim szlifowała pod okiem Katarzyny Chmary z Improvart. Miłośniczka rozwoju, mądrej edukacji, spacerów w ciszy, tańca i psów.