Reklama na Platformie Telestudent

Reklama na Platformie Telestudent.pl to bardzo dobry pomysł na zwiekszenie zainteresowania potencjalnych Klientów Twoimi Produktami.

Telestudent

Partnerzy Platformy

Jeżeli jesteś naszym Partnerem i oferujesz swoje usługi na Platformie Telestudent.pl to możesz zareklamować się poprzez:
  • mailing do wszystkich Klientów i Partnerów Platformy,
  • dodanie swoich ofert do kategorii "Polecane Produkty",
  • wywiad lub webinar edukacyjny związany z tematyką Twoich szkoleń, ebook'ów, konferencji itp.,
  • baner reklamowy,
  • reklamowy post na FB (i/lub innych social mediach takich jak YouTube, LinkedIn, Twitter, Instagram itp.) emitowany przez Telestudent.pl - budżet reklamy jest zależny od Twoich możliwości i potrzeb.


Jeżeli nie jesteś naszym Partnerem i nie oferujesz u nas swoich produktów to również możesz skorzystać z większości form reklamy na naszej Platformie Edukacyjnej Telestudent.pl.

Firmy oferujące Produkty Edukacyjne, Konferencje, Webinary, Szkolenia


Jeżeli myślisz o reklamie na naszej Platformie to bardzo dobrze. Z nami możesz zaprezentować swój produkt / usługę i dotrzeć do potencjalnych Klientów.
Możesz skorzystać z wszelkich dostępnych form reklamy przewidzianej dla Partnerów (oprócz prezentacji produktu w "Polecane Produkty") zarówno w modelu usługa-zapłata jak i w innych afiliacyjnych modelach takich jak PPL, CPL itp. Jesteśmy otwarci na propozycje. Zależy nam zarówno na dostarczaniu jak najlepszych treści naszym użytkownikom jak i zadowoleniu reklamodawców. Twój sukces to nasz sukces.

Zachęcamy do podjęcia współpracy długofalowej opartej na relacjach biznesowych, korzystenj dla wszystkich stron (Reklamodawca, Klient, Platforma).

Jeżeli jeszcze nie jesteś naszym Partnerem i nie oferujesz swoich usług na naszej platformie to zachęcamy do współpracy.
Każdy Partner jest dla nas ważny i dbamy o to by jego oferta znalazła nabywców.
Porozumienie

Sukces naszych Partnerów Biznesowych jest naszym sukcesem!