Zasady Wysyłki

Zasady Wysyłki

1. Dostarczenie zakupionego na Platformie produktu

Znaczna większość produktów, które możesz kupić na Platformie to kursy, szkolenia, materiały audio, video lub pliki komputerowe. Po opłaceniu zamówienia uzyskujesz do nich dostęp ze swojego Panelu. Jeżeli jakiś produkt np. webinar ma datę rozpoczęcia Twój dostęp nastąpi dokładnie w ściśle określonym czasie.

2. Czas dostępu do zakupionych materiałów

W znacznej większości przypadków Twój dostęp jest nieograniczony czasowo. Są jednak produkty, które ze względu na swoją specyfikę lub ograniczenia Partnera mają ściśle określony czas, w którym udzielany jest dostęp. Np. dostęp do webinaru może być możliwy tylko podczas jego trwania. Jednak jeżeli organizator zdecyduje o udostępnieniu nagrania przez jakiś czas to będzie możliwy dostęp wg oferty organizatora. Za każdym razem szukaj szczegółowych informacji w opisie produktu lub materiałach reklamowych.

3. Pobieranie produktów na telefon, tablet lub komputer

Nabywając produkty na Platformie uzyskujesz licencję do ich osobistego wykorzystania. Masz prawo zapisać je na swoim nośniku i odtwarzać dowolną ilość razy. Nie masz jednak prawa udostępniać ich publicznie ani odsprzedawać.

W przypadku gdy nabywasz produkty, które są plikami (ebook, audiobook, materiały dodatkowe w postaci .jpg, .doc, .pdf, .xls i innych) natychmiast po zakupie możesz je pobrać na swoje urządzenie i korzystać z nich w dowolnym czasie.

4. Problem: udostępniony plik nie działa

W pierwszej kolejności sprawdź czy Twoje urządzenie obsługuje dany rodzaj pliku. Problemem może być brak aplikacji odtwarzającej dany rodzaj materiału np. aplikacji do odczytywania ebook'ów lub brak kodeka video.

Jeżeli jednak nie masz w ogóle dostępu do zakupionego materiału (po kliknięciu w link pojawia się strona z błędem) to skontaktuj się z Partnerem, od którego dokonano zakupu. W mailu z potwierdzeniem Twojego zamówienia dostajesz dane kontaktowe. Jeżeli kontakt z Partnerem nie przyniesie zadowalającego rezultatu skontaktuj się z nami, na pewno pomożemy.

5. Produkty fizyczne

W chwili obecnej wysyłka towarów takich jak książki, sprzęt elektroniczny, Audiobook CD realizowana jest bezpośrednio przez naszych Partnerów. Każdy ma własne zasady wysyłki i w przypadku zakupu tego typu produktu należy zaznajomić się z zasadami wysyłki danego Partnera.

Część produktów z tej grupy reklamowanych na Platformie Telestudent w ogóle nie jest możliwa do zakupy poprzez nasz system. Zainteresowani Klienci kierowani są na strony dostawców i fizycznego zakupu dokonują w innym podmiocie. Zasady wysyłki produktów określone są oczywiście przez te podmioty i należy się z nimi zapoznać.