5 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim zaczniesz pracę na własny rachunek

5 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim zaczniesz pracę na własny rachunek

 

  • Początek: środa, 19 maj 2021 19:00
  • Zakończenie: środa, 19 maj 2021 20:00
  • Miejsce: online (EMCC)
  • Cena:
    50zł

Opis wydarzenia

Webinar dla wszystkich tych, którzy myślą o pracy na swoim

Opowiem o tym, jak sprawdzić, czy własna firma jest drogą dla Ciebie, jak wybrać niszę, jak szybko tworzyć i testować produkty oraz jak pozyskiwać klientów na własne usługi i produkty oparte na wiedzy.

Webinar poprowadzi Rafał Szewczak

Od wielu lat szkolę i wspieram w rozwoju innych trenerów i coachów. Jestem współautorem programu nauczania w Studium Zawodowym Trenera Zmiany oraz Studium Zawodowym Coacha Biznesu. Jako Dyrektor Programowy odpowiadam za jakość kształcenia w Szkole Coachingu Zespołowego i Grupowego i zgodność programu z wymogami akredytacyjnymi International Coach Federation oraz z wymogami akredytacyjnymi Izby Coachingu.

Przygotowuję coachów do akredytacji na poziomie Associate Certified Coach (ACC), Professional Certified Coach (PCC) oraz do akredytacji Izby Coachingu. Superwizuję trenerów. Prowadzę treningi interpersonalne. Posiadam rekomendację I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Jestem współwłaścicielem Pracowni Coachingu NOVO oraz właścicielem firmy szkoleniowo-doradczej ARS MENTORIS. Przez 5 lat współtworzyłem markę Grupy SET. Byłem Dyrektorem Programowym Szkoły Trenerów Biznesu i Szkoły Coachów Biznesu Akademii SET oraz Europejskiej Szkoły Trenerów Grupy SET. Budowałem wewnętrzne programy rozwoju trenerów w takich firmach jak: Telekomunikacja Polska, Provident Polska, SKOK Stefczyka, ND Logistics, BGŻ, Tax Care, Kredyt Bank, Lukas Bank, ZUS, Maspex.

Prowadzę własną praktykę coachingową, zarówno w obszarze life coachingu jak i coachingu biznesowego.  Tworzę programy szkoleniowe i materiały merytoryczne wspierające rozwój trenerów i coachów. Jestem psychologiem. Jestem zrzeszonym w International Coach Federation, European Mentoring and Coaching Council oraz Polskim Towarzystwie Psychologicznym.

Dla członków EMCC wstęp wolny