Business Market 2022

Business Market 2022

 

  • Początek: czwartek, 21 kwiecień 2022 15:00
  • Zakończenie: czwartek, 21 kwiecień 2022 21:00
  • Miejsce: ESPORT SPOT (ESPOT) Warszawa, Elektrownia Powiśle Zajęcza 2a, Warszawa + online
  • Wydarzenie bezpłatne

Opis wydarzenia

Myślisz o własnej firmie, masz już plan, ale chcesz sprawdzić czy to dobry czas na start? A może masz już firmę i zastanawiasz się jak ją rozwinąć?

Już 21 kwietnia  BUSINESS MARKET - wydarzenie networkingowe, które połączy ze sobą ludzi przedsiębiorczych, wierzących w swoje siły i działania oraz tych, którzy chcą się aktywnie rozwijać zawodowo.

Business Market to marka mentor, która swoją działalność dedykuje ludziom prowadzącym i planującym własne biznesy, ale również tym, którzy chcą rozwijać najważniejsze kompetencje XXI wieku. Chcemy dzielić się z nimi wiedzą i doświadczeniem online i offline.

Inicjatywa powstała z połączenia misji Fundacji Think!, która od 2007 skutecznie wspiera wszechstronny rozwój zawodowych i społecznych kompetencji XXI wieku wśród osób młodych i dorosłych, oraz zaangażowania cenionych ekspertów i praktyków biznesu.

Chcemy łączyć ze sobą ludzi przedsiębiorczych, wierzących w swoje siły i działania oraz tych, którzy chcą się aktywnie rozwijać zawodowo. Ludzi, których pomysły i inicjatywy przyczyniają się do rozwoju gospodarki oraz poprawy komfortu i jakości życia nas wszystkich.

Zarezerwuj bezpłatną wejściówkę i zdecyduj, czy uczestniczysz w wydarzeniu stacjonarnie czy online!Sprawdź, jak wpływają na biznes:

✔️ metaverse i trendy technologiczne,

✔️ zmiany w e-commerce,

✔️ finanse,

✔️ prawo w internecie,

✔️ strategia marki,

✔️ praca zdalna i współpraca z rozproszonym zespołem.

Dowiesz się, jak dostosować praktyki zarządzania do nowych realiów i jak działać mimo dużej niepewności.

Uczestnicy będą mogli poznać doświadczenia i wiedzę tych właścicieli młodego pokolenia, którzy realizują z powodzeniem swoje plany, a ich firmy rosną i zdobywają kolejnych klientów, m.in:

  • Piotr Baczyński, Immersion VR,
  • Karolina Borner, Vocally Pro,
  • Piotr Wawrysiuk, PsiBufet,
  • Michał Pyka, Aedmax,
  • Urszula Ośmiałowska i Anna Bieluń, Ministerstwo Dobrego Mydła.

Konferencja jest bezpłatna, ale wymagana jest rejestracja.

Zdecyduj, czy chcesz się spotkać z prelegentami i uczestnikami w Espot - Elektrownia Powiśle Warszawa,  czy wolisz uczestniczyć w wydarzeniu online.