E-commerce na rynkach europejskich – okiem ekspertów

E-commerce na rynkach europejskich – okiem ekspertów

 

  • Początek: poniedziałek, 10 maj 2021 14:00
  • Zakończenie: poniedziałek, 10 maj 2021 15:00
  • Miejsce: online (PHZ BNP Paribas)
  • Wydarzenie bezpłatne

Opis wydarzenia

„E-commerce na rynkach europejskich – okiem ekspertów” odbędzie się 10 maja o godz. 14:00. Zaproszeni prelegenci opowiedzą o uwarunkowaniach technologicznych, operacyjnych, społeczno-kulturowych i regulacyjnych europejskiego rynku e-commerce. Swoją wiedzą podzielą się:

  • Michał Kreczmar, Dyrektor PWC odpowiedzialny za transformację cyfrową, który przedstawi prezentację: „Wprowadzenie do rozpoczęcia działalności e-commerce za granicą”,
  • Patrycja Sass-Staniszewska, Prezes Izby Gospodarki Elektronicznej
  • Wojciech Stando i Łukasz Chrabański, Kierownicy ZBH PAIH w Londynie i Frankfurcie, którzy podpowiedzą, jak prowadzić sprzedaż na tych rynkach.

Program Handlu Zagranicznego (PHZ) to cykl konferencji na temat współpracy polskich przedsiębiorców z partnerami zagranicznymi z różnych krajów, organizowanych dwa razy w ciągu roku począwszy od wiosny 2018 r. Ich celem jest wspieranie rodzimych przedsiębiorców w ekspansji zagranicznej poprzez dostarczanie im wiarygodnej i rzetelnej informacji. Inicjatywa jest realizowana przez Bank BNP Paribas Polska we współpracy z Korporacją Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE), Dun & Bradstreet oraz Polską Agencją Inwestycji i Handlu (PAIH). Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje dziennik Rzeczpospolita.

W ramach tego cyklu przedsiębiorcy mogą wybrać dowolne interesujące ich spotkania albo wziąć udział we wszystkich. Każde wydarzenie zakończy się sesją networkingową na platformie Zoom.

Pozostałe wydarzenia: