MIT Sloan Management Review Polska Conference ONLINE

MIT Sloan Management Review Polska Conference ONLINE

 

  • Początek: czwartek, 27 maj 2021 8:30
  • Zakończenie: czwartek, 27 maj 2021 17:00
  • Miejsce: online
  • Wydarzenie bezpłatne

Opis wydarzenia

Mówimy o technologiach, których potrzebuje Twój biznes!

Konferencja dla liderów stojących przed wyzwaniem cyfrowej transformacji

Mówimy o technologiach, które mają realny wpływ na Twój biznes. Które zmieniają sposób, w jaki pracujemy, komunikujemy się oraz tworzymy produkty i usługi. Przekonaj się, jak możesz wdrożyć te technologie w swojej firmie, by odnosić sukcesy!

Każdy temat rozbieramy na czynniki pierwsze – otrzymasz konkretne przykłady, a nie ogólniki. Pokażemy Ci narzędzia, rozwiązania, studia przypadków różnych projektów, zarówno tych bardziej udanych, jak i mniej. W skrócie: dowiesz się, co warto robić, a czego nie.

O tym, jak budować przewagę konkurencyjną dzięki wykorzystywaniu nowych technologii, nowoczesnym stylom zarządzania i innowacyjnym sposobom myślenia w działaniach naprawczych, podczas konferencji online 27 maja opowiedzą m.in. najwięksi światowi eksperci z Massachusetts Institute of Technology:

  • Trish Cotter, dyrektor zarządzająca Martin Trust Center na MIT Entrepreneurship podzieli się z uczestnikami tajnikami „Energy Leadership”.
  • Alex „Sandy” Pentland, jeden z największych światowych autorytetów w dziedzinie obliczeń, który znajduje się na liście 7 najbardziej wpływowych naukowców zajmujących się danymi, poruszy temat odkryć w zakresie wykorzystania danych oraz sztucznej inteligencji w systemach obywatelskich i rządowych.
  • Michael A. Cusumano, profesor zarządzania SMR i prodziekan MIT Sloan School of Management zdradzi, jakie są najlepsze praktyki w budowaniu biznesów platformowych.
  • Edward B. Roberts, profesor zarządzania technologią i założyciel Centrum Przedsiębiorczości MIT, zainspiruje uczestników historiami wprowadzania na rynek przełomowej nauki i technologii, a także przedstawi kulturę współpracy, w której rozwinęła się przedsiębiorczość na MIT.
  • Jonathan Miller, CTO w Airbus Ventures i członek MIT Innovation Initiative, odkryje tajniki myślenia systemowego i  zdradzi jak ułatwić życie „Future You”.

Dołącz do wydarzenia 27 maja i przekonaj się, jak możesz wdrożyć w swojej firmie technologie, które  mają realny wpływ na Twój biznes.