Wirtualne Biuro:
ul. Gdańska 89/1,
85-022 Bydgoszcz,
Polska
tel.: (+48) 52 364 57 54
Nauka zdalna i hybrydowa stanowi ważny komponent współczesnej edukacji. Dotyczy to również szkolnictwa wyższego. W okresie pandemii w znacznej mierze dzięki niej możliwa była kontynuacja zajęć, wzrosło również zainteresowanie zdobywaniem wiedzy w trybie zdalnym niezależnie od uwarunkowań epidemiologicznych. Bez wątpienia gwarantuje przy tym dodatkowe możliwości, z których warto korzystać, aby doskonalić proces, osiągać jeszcze lepsze rezultaty i wydajniej gospodarować zasobami.
Podczas konferencji „Nauka zdalna i hybrydowa dla uczelni wyższych: technologia, finanse, perspektywy” zaproszeni eksperci przyjrzą się kompleksowo temu zjawisku, zwracając przy tym uwagę na zróżnicowane aspekty prowadzenia zajęć online i w trybie hybrydowym, również w kontekście efektywnego zarządzania podmiotem i jego budżetem.
Webinar odbędzie się na platformie ClickMeeting 15 września 2021 roku w godz. 15.00-17.30.
Na naszą konferencję zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane szkolnictwem wyższym i nowymi technologiami w edukacji. Wiele interesującej wiedzy zdobędą przede wszystkim nauczyciele akademiccy, osoby zarządzające uczelniami, pracownicy administracyjni, specjaliści wdrażający rozwiązania technologiczne w uczelniach wyższych i zajmujący się implementacją narzędzi niezbędnych do optymalnej współpracy online. Podczas webinaru uzyskasz odpowiedź na następujące pytania:
Zarządzanie procesem edukacyjnym wymaga wszechstronnej wiedzy. Nauka zdalna i hybrydowa daje przy tym olbrzymie perspektywy, ale wiąże się z koniecznością zdobycia jeszcze bardziej zróżnicowanych kompetencji, nieograniczających się wyłącznie do kwestii technicznych.
Oto lista wystąpień przewidzianych w ramach konferencji „Nauka zdalna i hybrydowa dla uczelni wyższych: technologia, finanse, perspektywy”:
W ramach spotkania zaplanowano również sesje Q&A umożliwiające zadanie pytań ekspertom.