Konferencja Edukacyjna "Rozkoduj Markę Online II" - 18.06.2021

Konferencja Edukacyjna Rozkoduj Markę Online II - 18.06.2021

 

  • Początek: piątek, 18 czerwiec 2021 10:00
  • Zakończenie: piątek, 18 czerwiec 2021 16:00
  • Miejsce: online
  • Cena:
    99zł

Prelegenci

Lena Wachowiak

trener wystąpień publicznych

Adam Pioch

Storytelling

Krzysztof Strymiński

doświadczony manager i project manager

Dorota Steliga

ekspertka ds. spójnej komunikacji

Magdalena Sadowska

przedsiębiorca, marketingowiec

Marcin Banaszkiewicz

Trener LinkedIn PL

Katarzyna Iwanoska

Strateg biznesu i skutecznej komunikacji

Małgorzata Skulska

Enterprise Strategy Coordinator

Opis wydarzenia

II Edycja Konferencji Edukacyjnej "Rozkoduj Markę Online" - To ultra - praktyczna konferencja dla zwolenników konkretnej wiedzy w postaci narzędzi, wskazówek, case-studies, bezpośrednich odpowiedzi od praktyków. Prowadzenie biznesu to wymagająca praca, a budowanie marki to złożony i wielowymiarowy proces, niezależnie od branży i celów biznesowych. Wiemy jak istotny jest dla Ciebie czas, chcemy pomóc Ci zaoszczędzić cenne godziny i dni na popełnianiu niepotrzebnych błędów, dlatego dostarczamy Ci w skondensowanej pigułce absolutnie kluczowe podpowiedzi na temat budowania Twojej marki online, które pozwolą Ci szybciej wznieść się na wyższy poziom dający satysfakcję i wyniki finansowe.

Podczas konferencji poruszymy 4 główne obszary tematyczne, które pomogą Ci zbudować silną wyróżniająca się markę, rozpoznawalną przez Twoich przyszłych klientów.

  • modele i strategie. Przeanalizujemy kilkanaście przykładów sprawdzonych metod budowania marki i wskażemy na te elementy, które warto zaaplikować.
  • edukacja wspierająca sprzedaż. Poznasz sposoby na edukowanie klientów, którzy wrócą do Ciebie kupić produkty i chętniej skorzystają z usług.
  • social media. Zaprezentujemy sposoby posługiwania się takimi mediami jak facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest, czy Tik-tok dla zyskiwania widoczności, budowania społeczności i zdobywania nowych klientów.
  • wystąpienia online. Porozmawiamy o popularnych formach wystąpień online służących Twojemu biznesowi i marce oraz o błędach, jakich warto się wystrzegać, by nie tracić zainteresowania klientów.

Zaprezentowana wiedza i wskazówki umożliwią Ci diagnozę etapu budowania marki, na którym obecnie się znajdujesz, poznasz kroki jakie musisz wdrożyć i kolejność ich aplikowania.

Stworzysz MAPĘ dla swojej marki i rozpoznasz obszary do zagospodarowania działaniem. Przygotuj się na pokaźną dawkę konkretnych, przydatnych informacji podatnych w przystępnej formule.

Sprawdź agendę na drugi dzień Konferencji: Rozkoduj Markę Online II - 19.06.2021.