Warsztaty Cloud Computing z Google

Warsztaty Cloud Computing z Google

 

  • Początek: środa, 30 marzec 2022 19:00
  • Zakończenie: środa, 30 marzec 2022 20:00
  • Miejsce: online
  • Wydarzenie bezpłatne

Opis wydarzenia

Tematy:

  • Czym jest chmura?
  • Obsługa GCP (Google Cloud platform) i jak użyć chmury Google w swoim biznesie

Prelegent: Kamil Brzeziński

Uczestników warsztatu zapraszamy do zrealizowania kursu na platformie do uczenia o cloud computing: https://cloud.google.com/training . Dla tych, którzy zrealizują kurs, przewidzielismy 100 darmowych dostępów do testu umozliwiającego zdobycie certyfikatu Cloud Business leadership (normalna cena 99$) https://cloud.google.com/certification/cloud-digital-leader .

Zostawcie Wasze maile w poniższym formularzu, a zgłosimy się do Was w sprawie certyfikatu:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=JU-jGId4jkyeixkW3fMH1RTGAVknquFMjY56_67oHstUQ1FOVFkwWktVWUdXRk5BNjlER0xCQ05GVy4u

Kamil Brzeziński jest Product Managerem w Google, odpowiedzialnym za rozwój aplikacji mobilnej Google Cloud. Poza tym jest mentorem w programie akceleracyjnym Google for Startups. Zdobył doświadczenie z chmurą publiczną w kilku wcześniejszych firmach, w tym w Microsoft gdzie pomagał klientom w adopcji ich produktów do chmury. W przeszłości pracował z technologiami mobilnymi tworząc innowacyjne aplikacje. Pracował w firmach medialnych, e-commerce czy sieciach społecznościowych. Jest założycielem i udziałowcem firm Mashkor (platformy logistycznej w Kuwejcie) oraz Bold Pixel (Polskie studio gier indie) jak również wspólnikiem w koktajl barze w Poznaniu o nazwie Źródło.bar. Wykształcenie techniczne zdobył na Politechnice Bydgoskiej na kierunku Elektronika i telekomunikacja. W czasie wolnym spędza czas z rodziną i przy grach komputerowych.