Paweł Musiałowski

Paweł Musiałowski

trener, manager, przedsiębiorca

Strona www:

Paweł Musiałowski – trener, manager, przedsiębiorca. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, aktywista naukowy, absolwent Akademii Trenerów Sprzedaży i Akademii Trenerów.

Stypendysta Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Założyciel Aksjomat Training Institute, Partner w firmie Phinance S.A.

Praktyk, która zbudował i prowadzi z sukcesami własne zespoły sprzedażowe. Od początku kariery zawodowej związany z branżą finansową. Prowadzi szkolenia z tematyki szeroko pojętych umiejętności miękkich, komunikacji, zarządzania, sprzedaży oraz obsługi klienta dla firm i instytucji (m.in. BNP Paribas, Nest Bank, T-Mobile, Volkswagen, Saturn, Stora Enso, Carte Dor, Iglotex, Phinance S.A, Fellowes, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, SED Stowarzyszenie Edukacji Diabetologicznej, Studio Figura, KAS Urządzenia Biurowe, Agencja Pracy Tymczasowej Work&Benefit, Cashback i wiele innych). Występował na scenach m.in. z Brianem Tracy, Jackiem Walkiewiczem, Jakubem B. Bączkiem, Marcinem Prokopem czy Robertem Korzeniowskim. Przedstawiciel nowej generacji biznesowej – pokolenia Y. W swojej pracy stawia na profesjonalizm, a jego misją jest inspirować każdego, z kim współpracuje. Podczas szkoleń skupia się na praktycznym zastosowaniu zdobytych kompetencji, dostarczając uczestnikom gotowe, sprawdzone rozwiązania. Interesuje się matematyką, psychologią i sprzedażą. W wolnym czasie podróżuje z żoną i dwoma córkami.

Nagrania wystąpień Pawła Musiałowskiego dostępne na platformie Telestudent:

Wywiad z Pawłem Musiałowskim


Lista wydarzeń, w których Paweł Musiałowski występuje jako Prelegent lub osoba Prowadząca