Zbyszek Dzideczek

Zbyszek Dzideczek

prywatny przedsiębiorca, trener John Maxwell, HPS

Absolwent Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie oraz studiów podyplomowych na różnych uczelniach w zakresie handlu zagranicznego, ekonomii oraz stosunków międzynarodowych. Szkolony przez renomowane firmy w zakresie zarządzania biznesem, zarządzania projektami, sprzedaży, marketingu, negocjacji oraz wystąpień publicznych.

Prywatny przedsiębiorca specjalizujący się w programach restrukturyzacyjnych i zarządzaniem zmianą. Swoją praktyczną wiedzę pożytkuje również w doradztwie oraz edukacji. Był Prezesem/Członkiem Zarządu/ Dyrektorem handlowym w takich firmach jak Huta Stalowa Wola , ZPC Ursus , Polskie Zakłady Lotnicze w Mielcu (obecnie Sikorsky Company) oraz CIECH S.A. Członek Klubu Trenerów Biznesu, partner Vantis Holding, członek założyciel John Maxwell Team Poland, Partner austriackiej firmy EnGardE Verhandlungstraining G.m.b.H. oraz trener umiejętności negocjacyjnych. Polski partner i trener HPS Hierhold Presentation Services Gesellschaft m.b.H (HPS Polska).

Od ponad 6 lat członek klubu TOP CAREERS Toastmasters w Warszawie. W swojej ścieżce edukacyjnej i liderskiej doszedł do najwyższego wyróżnienia Distinguished Toastmaster ( DTM). Był też dwukrotnie prezesem swojego macierzystego klubu a także służył społeczności Toastmasters jako Area Director, mentor klubu Skillers oraz Pathways Guide.

Posługuje się płynnie językiem angielskim i francuskim ma też umiejętności komunikacyjne w języku rosyjskim i arabskim. Jego pasja równa jeździe na nartach to dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.

Nagrania wystąpień Zbyszka Dzideczka dostępne na platformie Telestudent:


Lista wydarzeń, w których Zbyszek Dzideczek występuje jako Prelegent lub osoba Prowadząca