Europejski Kongres Finansowy 2021

Europejski Kongres Finansowy 2021

 

  • Początek: poniedziałek, 14 czerwiec 2021 10:00
  • Zakończenie: niedziela, 28 marzec 2410 17:50
  • Miejsce: online
  • Wydarzenie bezpłatne

Opis wydarzenia

Europejski Kongres Finansowy (EKF) w formule stacjonarnej z Państwa udziałem na żywo „w realu” odbędzie się we wrześniu w Sopocie. Jako organizatorzy tego wydarzenia już dziś cieszymy się na to spotkanie z Państwem.

Zgodnie z dewizą Kongresu „EKF nigdy nie śpi” w planowanym dotychczas pierwszym dniu czerwcowego EKF, przeprowadzimy dla Państwa ze studia w Warszawie, transmisję debat, firechatów i wystąpień w ramach hybrydowego EKF, skoncentrowanych wokół problemów Finansów w odmienionej rzeczywistości w warunkach połowy 2021 roku.

„Widzimy się i słyszymy” 14 czerwca online. Transmisja będzie otwarta i bezpłatna dla wszystkich Państwa. Zapraszamy więc serdecznie do rejestracji i aktywnego udziału w spotkaniu. Wszystkie debaty będą miały aktywny moduł do zadawania pytań naszym panelistom live.

Co w Agendzie?

  •  W ramach spotkania zaplanowaliśmy dla Państwa sesje na temat odbudowy gospodarki po pandemii, debaty z udziałem prezesów banków, wykład live naszego Gościa specjalnego, Profesora Dana Breznitza, a także cykl rozmów o cyfryzacji i inwestycjach w innowacyjne projekty.
  • EKF to analizy, rekomendacje i stanowiska, stąd w agendzie nie zabraknie przygotowywanych przez ekspertów EKF prognoz makroekonomicznych dla Polski w perspektywie 2023 roku jak i stanowiska dot. stóp referencyjnych po LIBOR.
  • W ramach prowadzonego przez EKF Klubu Odpowiedzialnych Finansów porozmawiamy o polityce ochrony konsumenta z uwzględnieniem stabilności sektora finansowego i efektywności oraz rentowności banków.
  • Widzimy EKF jako kongres otwarty na świat i ludzi. Od kilku lat prowadzimy z sukcesem Akademię EKF skupiającą wokół siebie wyróżniających się studentów kierunków ekonomicznych. Podczas spotkania 14 czerwca podzielą się oni z nami swoimi pomysłami na wykorzystanie europejskiego funduszu odbudowy dla przyszłych pokoleń.