Jak odnaleźć swój spokój i zarazić nim innych

Jak odnaleźć swój spokój i zarazić nim innych

 

  • Początek: środa, 16 marzec 2022 20:00
  • Zakończenie: środa, 16 marzec 2022 21:30
  • Miejsce: online
  • Wydarzenie bezpłatne

Prelegenci

Agnieszka Stążka-Gawrysiak

Coachka, coachka kryzysowa, mentorka, trenerka

Opis wydarzenia

Zapraszamy serdecznie na kolejny webinar z cyklu webinarów „poMOC od EMCC Poland” - Jak odnaleźć swój spokój i zarazić nim innych? Cykl jest prowadzony w formule probono z myślą o wsparciu nas wszystkich. Webinar odbędzie się 16.03 o godzinie 20.00 Poprowadzi go dla nas Agnieszka Stążka-Gawrysiak.

Jak odnaleźć swój spokój i zarazić nim innych?

Najważniejszym narzędziem coacha czy mentora jest on sam. Kiedy coach/mentor jest spokojny i uważny,  ma dostęp do swoich zasobów, a to pozwala mu możliwie skutecznie wspierać klientów. W obliczu kryzysowych wydarzeń możemy stracić swój spokój. Wytrąceni z równowagi, w napięciu czy lęku, tracimy dostęp do części naszych zasobów. Webinar jest poświęcony temu, w jaki sposób stres i kryzys wpływają na nasze ciało, umysł i zachowanie oraz temu, jak – za pomocą konkretnych interwencji – można powrócić do równowagi i stanu zasobnego.

UWAGA:

To spotkanie w całości jest nagrywane. Będąc na spotkaniu, wyrażasz zgodę na bycie nagrywanym przez EMCC Poland. Kontynuując udział w spotkaniu, Ty i inni uczestnicy webinaru wyrażacie zgodę na nagrywanie.  Jeżeli wyrażasz zgodę i chcesz kontynuować zapraszamy do udziału w webinarze.